............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

Ürünler

Ticari işletmelerin birincil amacı olan kar etme güdüsünün yanında Offsetsan, kaliteyi sunmayı da eklemiştir. Çalıştığımız firmalara kaliteyi sunma gayreti her aşamada kendini hissettirmiştir.

Tedarikini yapmakta olduğumuz baskı ürünlerimiz yüksek dayanım ve renk koruma özelliği nedeni ile genellikle dış cephe reklamlarında tercih edilmektedir. PVC kaplama teknolojisi -  kırılma ve soyulmaya karşı dayanıklı olması ve aynı zamanda   baskı ve renk uyumu için ideal zemin sağlar.

Satışını yaptığımız PVC malzemelerin kullanım alanları ; aydınlatmalı işaretler, ışıklı ve ışıksız levhalar, bina kaplamaları, cephe giydirmeleri, duvar dekorasyonları, totemler  v.b... Bu ürünlerin hepsi  Solvent, Eco-Solvent ve UV mürekkeplerle uyumludur.

 

 

Flex

Frontlit Laminated

Frontlit Coated

Backlit Laminated

Backlit Coated

Non – Curling Grey Back Frontlit

Backlit Film

Mesh

Textilles

Canvas

Wall Covering

 

Adhesive Products

Self Adhesive Vinyl

Oneway Vision

Floor Film

Cast Vinyl

Coloured Ploter Vinyl

 

Paper Products

Citylight

Blue Back

Mega Board

 

Display Products

Twister Tower

Brochure Stand

Double Side Poster Board

Roll Up

X-Banner Stand